close

آموزش

 

 

کریستال ناخمن

کریستال ناخمن

ناخمن برندی آلمانی است که از سال  ۱۸۳۴ فعالیت خود را آغاز کرده و همواره در عرصه کار خود پیشتاز و محبوب بوده است. آنچه برند ناخمن و کریستال های ناخمن را منحصر بفرد و متمایز ساخته و باعث پیشی گرفتن این برند . . .

 

بیشتر
سرویس کریستال جدید

سرویس کریستال جدید

ظروف کریستال بی شک از زیبایی کیفیت و درخشندگی خاصی برخوردارند و همگی این ها دلایلی هستند تا افراد ظروف کریستال را جزئی مهم از ظروف خود قرار دهند. از قدیم الایام سرویس های کریستال مورد توجه خانم ها در خرید ظروف بوده و از موارد مورد. . .

 

بیشتر
سرویس کریستال چک

سرویس کریستال چک

به طور کلی سرویس کریستال شامل بشقاب ها، دیس ها، خورشت خوری، سوپ خوری، شیرینی خوری ، شکلات خوری ، میوه خوری ، بشقاب ، کاسه آجیل ، و فنجان و نعلبکی و قندان و... میشود و در جنس ها و طرح های مختلف در بازار به فروش میرسد. جمهوری چک. . .

 

بیشتر
سرویس پذیرایی کریستال

سرویس پذیرایی کریستال

سرویس پذیرایی به مجموعه ای از ظروف میگویند که برای پذیرایی از مهمان استفاده می شود ، این سرویس شامل شیرینی خوری ، شکلات خوری ، میوه خوری ، بشقاب ، کاسه آجیل ، و فنجان و نعلبکی و قندان است. ظروف کریستال. . .

 

بیشتر
قیمت کریستال چک

قیمت کریستال چک

کریستال های چک از معروف ترین و محبوب ترین کریستال ها در سراسر جهان هستند. این کریستال ها به دلیل طراحی قوی و زیبا و همچنین کیفیت بالایی که دارند مورد توجه دوستداران ظروف و کریستال اند.کریستال های چک از فرآیند خاصی . . .

 

بیشتر
شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

ظروف کریستال آن دسته از ظروف و لوازم خانه هستند که به زیبایی و چشم نوازی شهرت دارند. این ظروف بنا به دلایل مختلفی همچون درخشندگی زیاد، طراحی های زیبا و ظریف طلا کوب یا نقره کوب بودن و فرآیند تولید خاص خود از تقاضای بالایی در بازار . . .

 

بیشتر
قیمت قابلمه و شناخت انواع قابلمه ها

قیمت قابلمه و شناخت انواع قابلمه ها

 قابلمه ، زودپز و تابه ( ماهیتابه ) یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز هر خانه است که علاوه بر کیفیت باید دارای دسته های ...

بیشتر

 

 

  تماس با کریستال پاریس

 

     آدرس : ساوه ، خیابان سیدابورضا، روبروی خرید خوب ، ساختمان میلاد ،پلاک ۹۰

 

 
                              

 

 

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


      

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد